Tijden pendelbus

//Tijden pendelbus

Tijden pendelbus

De definitieve opstapplaatsen en tijden voor de bus zijn bekend! Heb je je niet opgegeven? Geen paniek, je kunt voor 5 euro, bij de opgegeven opstapplaatsen alsnog mee in de partybus! #Bigpop2018

19:15 Wezep Carpoolplek A28
19:30 Oldebroek cafetaria ’t Wissel
19:35 Oldebroek centrum, Zuiderzee café
19:40 Oostendorp gemeentehuis
19:45 Elburg ’t Schootsveld
19:55 Oosterwolde parkeerplaats VSCO ’61
20:00 Bigpop Festival

20:15 Ijsselmuiden Snackbar Timmer
20:20 Kampen Ijsselkade/brug
20:30 Noordeinde, Hervormde kerk
20:30 Bigpop Festival

2018-07-05T19:43:15+00:00